Яценко Валентина Всеволодівна

 

      Народилась в м.Синельниковому 5 квітня 1952 року. В 1977 році закінчила Одеську Державну консерваторію в класі в.о. доцента Гуменіка А.Я. По закінченню консерваторії працювала 2 роки в симфонічному оркестрі Запорізької філармонії. З січня1979 року працювала викладачем по класу віолончелі в Уфимському Державному Інституті Мистецтв. З вересня 1981 по травень 1984 року навчалася в аспірантурі при Московському Державному музично-педагогічному Інституті ім.Гнєсіних в класі доцента Євграфова Л.Б.

     За час роботи в Уфимському Державному інституті мистецтв проводила значну концертно-виконавську роботу. Це виступ в складі творчої делегації від Башкирської АРСР у Колонному залі Дому Союзів (м.Москва), 9 сольних та камерних концертів в концертному залі Уфимського Державного інституту мистецтв, декілька сольних концертів в концертному залі cередньої спеціальної музичної школи при Уфимському Державному інституті мистецтв, сольний концерт в концертному залі Петрозаводської Державної консерваторії, участь в творчому вечорі Народного Артиста Радянського Союзу, ректора Уфимського Державного інституту мистецтв, профессора З.Г.Ісмагілова та інш. У 1979 році в УДІМ було створено ансамбль віолончелістів під орудою викладача Мєдвєдєвої(Яценко) Валентини Всеволодівни, який приймав активну участь у багатьох урядових концертах Башкірської АРСР, та часто виступав на концертних сценах м.Уфи.

    З 1988 по 2008 рік працювала в м. Синельниковому на посадах начальника міського відділу культури, директора школи культури і мистецтв та викладача по класу віолончелі. З вересня 2008 року працює старшим викладачем по класу віолончелі у Дніпропетровській Державній консерваторії.

   Серед її учнів - Раміль Юнусов (соліст та концермейстер Державного Оркестру МВС Росії, м.Москва), Олена Потомаха(концермейстер симфонічного оркестру групи віолончелей Запорізької філармонії), Ольга Зайцева (закінчила аспірантуру при Уфимській Державній Академії Мистецтв ім. З.Ісмагілова, дипломант міжнародного конкурсу у Болгарії), Любов Леутіна (концертмейстер групи віолончелей симфонічного оркестру м.Ульяновська).

E-mail отправителя *:
Тема письма:
Текст сообщения *:

Афиши Валентины Всевелодовны Яценко (Медведевой)

Педагогический состав

Главная страница

 

Rambler's Top100 МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов