Главная » 2009 » Березень » 12 » Вітаємо переможців конкурсу!
Вітаємо переможців конкурсу!
00:11
II місце
Ємець Марія (скрипка)
Викладач Крамчанінова К. Г.
Концертмейстер Пліскановська В. С.
III місце
Ємець Маргарита (альт)
Викладач Крамчанінова К. Г.
Концертмейстер Пліскановська В. С.
Лутков Валерій (скрипка)
Викладач Євмінова І. Г.
Концертмейстер Трет' якова Ж. О.

9-10 березня у стінах Дніпропетровської консерваторії ім. М. Глінки відбувся Відкритий конкурс студентів-виконавців на струнно-смичкових інструментах.

Склад журі конкурса:
Голова журі
Баженов А.І. - професор Національної академії ім.П.Чайковського, Народний артист, професор кафедри „Виконавської майстерності" Дніпропетровської консерваторії ім. М. Глінки

Чернявський І.В. - старший викладач кафедри "Оркестрові струнні інструменти" Харківського Державного університету мистецтв ім. І.П.Котляревського

Яценко В. В. - старший викладач Дніпропетровської консерваторії
ім. М.Глінки

Окань Г.О. - викладач Дніпропетровської консерваторії ім. М.Глінки

Ларічева І.О. - викладач Дніпропетровської консерваторії ім. М.Глінки

Галіченко В. В. - викладач Дніпропетровської консерваторії ім. М.Глінки
У конкурсі брали участь понад 30 виконавців з усіх регіонів України.
Учасники показали добрий рівень підготовки та посіли такі місця:
I місце
Гаврилюк Юрій Ігорович (контрабас) м. Рівне
Викладач – Бойчук Ольга Миколаївна  
Концертмейстер – Протопопова Наталя Петрівна
Савченко Ірина Леонідівна (віолончель) м. Кіровоград 
Викладач – Іванченко Марина Миколаївна 
Концертмейстер – Концедалова Світлана Володимирівна
 
II місце
Гаврилюк Юрій Ігорович (контрабас) м. Рівне 
Викладач – Бойчук Ольга Миколаївна  
Концертмейстер – Протопопова Наталя Петрівна 
Штогріна Марія Василівна (скрипка) м. Хмельницьк 
Викладач – Рашина Раїса Олексіївна 
Концертмейстер – Тарадай Галина Олександрівна

Ємець Марія Володимирівна (скрипка) м. Дніпропетровськ 
Викладач – Крамчанінова Кароліна Генадіївна
Концертмейстер – Пліскановська Варвара Сергіївна 
Карауш Олександр Олегович (скрипка) м. Кіровоград 
Bикладач – Карабан Наталія Миколаївна 
Kонцертмейстер – Концедалова Світлана Володимирівна 

III місце
Губський Марк Володимирович (альт) м. Запоріжжя 
Викладач – Горський Ігор Михайлович
Концертмейстер – Кацило Володимир Веніамінович 
Ємець Маргарита Володимирівна (альт) м. Дніпропетровськ 
Викладач – Крамчанінова Кароліна Генадіївна 
Концертмейстер – Пліскановська Варвара Сергіївна
Першіна Ганна Сергіївна (альт) м. Запоріжжя 
Викладач – Гіпсман Яків Львович 
Концертмейстер – Кацило Володимир Веніамінович 
Гончаренко Жанна Олександрівна (скрипка) м. Полтава 
Bикладач – Годунов Володимир Миколайович 
Kонцертмейстер – Томшевіц Інеса Освальдівна
Лутков Валерій Валерійович (скрипка) м. Дніпропетровськ 
Викладач – Євмінова Ірина Григорівна
Концертмейстер – Трет'якова Жанетта Олександрівна
Щербіна Анна Юріївна (скрипка) Кривий Ріг 
Викладач – Чернійчук Наталія Мефодіївна 
Концертмейстер – Клоченко Юлія Іванівна 











Просмотров: 1343 | Добавил: Alto | Рейтинг: 5.0/1 |
Скрипка Орган Церковное пение