Главная » 2009 » Березень » 10 » Відкритий конкурс студентів-виконавців на струнно-смичкових інструментах
Відкритий конкурс студентів-виконавців на струнно-смичкових інструментах
00:10

     

СКЛАД ЖУРІ

9-10 березня:


Голова журі
Баженов А.І.
- професор Національної академії ім.П.Чайковського, Народний артист, професор кафедри „Виконавської майстерності" Дніпропетровської консерваторії ім. М. Глінки

Чернявський І.В. - старший викладач кафедри "Оркестрові струнні інструменти" Харківського Державного університету мистецтв ім. І.П.Котляревського


Яценко В. В. - старший викладач Дніпропетровської консерваторії ім. М.Глінки

Окань Г.О. - викладач Дніпропетровської консерваторії ім. М.Глінки

Ларічева І.О. - викладач Дніпропетровської консерваторії ім. М.Глінки

Галіченко В. В. - викладач Дніпропетровської консерваторії ім. М.Глінки.


9 березня

1. Аббасова Лаура Юріївна (альт) м.Суми 
викладач – Заболотна Євдокія Іллівна 
концертмейстер – Хацько Любов Григорівна
Компаньолі Каприс №18
І.С. Бах Прелюдія з сюїти для віолончелі соло G-Dur
Г.Ф. Гендель Концерт h-moll І ч.

2. Вакулюк Ярослав Ярославович (віолончель) м. Рівне 
викладач – Бойчук Ольга Миколаївна 
концертмейстер – Протопопова Наталя Петрівна
М. Берто Етюд № 42
І. С. Бах Сюїта № 2 d-moll Прелюдія
А. Хачатурян Концерт e-moll І- частина

3. Вігільов Максим Федорович (контрабас) м. Кривий Ріг 
Викладач – Зайцева Ельвіра Петрівна 
Концертмейстер – Замишляєва Людмила Яківна
І.С. Бах Сюїта №1 для віолончелі 2 менуети
Й. Шторх Етюд №3 
Д. Драгонетті Концерт.

4. Гаврилюк Юрій Ігорович (контрабас) м. Рівне 
Викладач – Бойчук Ольга Миколаївна  
Концертмейстер – Протопопова Наталя Петрівна 
Й. Шторх Етюд № 2
Г. Фріба Сюїта в старовинному стилі. Прелюдія 
К. Діттерсдофф Концерт Е-Dur ІІ-III частини

5. Губський Марк Володимирович (альт) м. Запоріжжя 
Викладач – Горський Ігор Михайлович
Концертмейстер – Кацило Володимир Веніамінович 
Хофмайстер Етюд а-moll
Г. Телеман Фантазія І-ІІ ч. 
І. Х. Бах Концерт ІІ-Ш ч.


6. Ємець Маргарита Володимирівна (альт) м. Дніпропетровськ 
Викладач – Крамчанінова Кароліна Генадіївна 
Концертмейстер – Пліскановська Варвара Сергіївна
І. С. Бах Сюїта № 2 Алеманда та Куранта 
Ф. Хоффмайстер Каприс № 5 
С. Форсайт Концерт ч. 1 

7. Марченко Антон Валентинович (контрабас) м. Рівне
Викладач – Бойчук Ольга Миколаївна 
Концертмейстер – Протопопова Наталя Петрівна 
Д. Драгонетті Етюд № 2
Г. Фіра Сюїта в старовинному стилі. Алеманда 
Д. Драгонетті Концерт ІІ-Ш ч.

8. Першіна Ганна Сергіївна (альт) м. Запоріжжя 
Викладач – Гіпсман Яків Львович 
Концертмейстер – Кацило Володимир Веніамінович 
І. X. Бах Концерт c-moll
І. С. Бах Віолончельна сюїта № 3 Сарабанда, Жига 
Н. Бакланова Етюд-п'єса № 2

9. Савченко Ірина Леонідівна (віолончель) м. Кіровоград 
Викладач – Іванченко Марина Миколаївна 
Концертмейстер – Концедалова Світлана Володимирівна 
І.С. Бах Сарабанда та Жига з сюїти № З
С. Лі. Етюд № 58
К. Сен-Санс Концерт, ч.І

10. Самойленко Ігор Сергійович (контрабас) м. Хмельницьк 
Викладач – Кротенко Георгій Іванович 
Концертмейстер – Полатайко Лариса Петрівна
А. Вівальді Концерт d-moll І ч 
О. Швабе Романс G-Dur 
Р. Крейцер Етюд №1 С-Dur

11. Швагер Софія Анатоліївна (віолончель) м. Кривий Ріг 
Викладач – Зайцева Ельвіра Петрівна 
Концертмейстер – Замишляєва Людмила Яківна
І.С. Бах Сюїта №1. Сарабанда і жига 
Е. Лало Концерт 
Д. Поппер Етюд




10 березня


1. Бабенко Зоряна Борисівна (скрипка) м. Кривий Ріг 
Викладач – Чернійчук Наталія Мефодіївна 
Концертмейстер – Клоченко Юлія Іванівна
І.С. Бах Партита h-moll Сарабанда і дубль
Я. Донт Етюд №2
Є. Лало Іспанська симфонія, І ч.

2. Бачкалова Анна Германівна (скрипка) м. Полтава 
Викладач – Сницька Світлана Леонідівна 
Концертмейстер – Бондаренко Ольга Вікторівна
Н. Паганіні Каприс № 20 
І. С. Бах Партита № 2 Сарабанда та Жига А. 
Хачатурян Концерт d-moll II-III ч.
 
3.Галіна Тетяна Юріївна (скрипка) м. Дзержинськ 
Викладач – Татарінцева Наталія Вікторівна 
Концертмейстер – Рогознєва Ольга Олександрівна 
Н. Паганіні Каприс № 9 
І.С. Бах Соната і Адажіо. Престо 
А. Хачатурян Концерт II - III ч.

4. Гапотченко Тетяна Олегівна (скрипка) М.Запоріжжя 
Викладач – Томашевська Катерина Павлівна 
Концертмейстер – Бекетова Олена Сергіївна
Я. Донт Етюд № 17 ор. 35
І. С. Бах Партита № 3 Лур та Гавот
Мендельсон Концерт ІІ-III ч.

5. Гончаренко Жанна Олександрівна (скрипка) м. Полтава 
Bикладач – Годунов Володимир Миколайович 
Kонцертмейстер – Томшевіц Інеса Освальдівна
І.С. Бах Партита №3 Рreludio 
Н. Паганіні Каприс №10 
І. Ваксам Фантазія „Кармен"

7. Ємець Марія Володимирівна (скрипка) м. Дніпропетровськ 
Викладач – Крамчанінова Кароліна Генадіївна
Концертмейстер – Пліскановська Варвара Сергіївна 
І. С. Бах Партита № 1 h-moll Сарабанда та Дубль 
І. Венявський Каприс № 3 ор. 18 
А. В'єтан Концерт № 2 ІІ-Ш ч.

8. Карауш Олександр Олегович (скрипка) м. Кіровоград 
Bикладач – Карабан Наталія Миколаївна 
Kонцертмейстер – Концедалова Світлана Володимирівна 
І.С. Бах Буре та Дубль з партити №1
Н. Паганіні — К. Шимановський Каприс № 24 
А. Хачатурян Концерт, ч.І

9. Лутков Валерій Валерійович (скрипка) м. Дніпропетровськ 
Викладач – Євмінова Ірина Григорівна
Концертмейстер – Трет'якова Жанетта Олександрівна
І. С. Бах Соната № 3 F-Dur Ларго. Аllegro assai
Н. Паганіні Каприс № 16
А. В'єтан Концерт № 5 а-moll

10. Печеник Карина Сергіївна (скрипка) м. Запоріжжя 
Викладач – Гнедиш Євген Миколайович 
Концертмейстер – Яковлева Неллі Іллінічна
І. С. Бах Сарабанда та Жига d-moll
П. Роде Каприс № 7
К. Сен-Санс Концерт № 3 ІІ-ПІч.

11. Попова Ірина Олександрівна ( скрипка) м. Полтава 
Викладач – Фісун Анатолій Іванович 
Концертмейстер – Глазунова Марина Олександрівна
П. Роде Каприс № 17
І. С. Бах Соната № 1 Сициліана та Престо
O. Мачаваріані Концерт ІІ-ІII ч.

12. Романюк Альвіна Олександрівна (скрипка) м. Запоріжжя 
Викладач – Гнедиш Євген Миколайович
Концертмейстер – Яковлева Неллі Іллінічна 
П. Роде Каприс № 11
I. С. Бах Партита № 1 h-moll Сарабанда та Дубль 
Ф. Мендельсон Концерт e-moll I ч.

13. Устінова Катерина Сергіївна (скрипка) м. Суми
Викладач – Бєлошапка Лариса Миколаївна
Концертмейстер – Морозова Світлана Павлівна
П.Роде Каприс № 20
І.С. Бах Лур і Гавот з Партити E-Dur для скрипки соло
Е. Лало Іспанська симфонія, І ч


14. Шевчук Юлія Олександрівна (скрипка) м. Кривий Ріг 
Bикладач – Шильман Юрій Абрамович 
Kонцертмейстер – Клоченко Юлія Іванівна 
I. С. Бах Соната № 1 Сіціліана і Престо 
І. Данкля Етюд № 13 . 
B. Моцарт Концерт № 5 I ч.

15. Штогріна Марія Василівна (скрипка) м. Хмельницьк 
Викладач – Рашина Раїса Олексіївна 
Концертмейстер – Тарадай Галина Олександрівна
Ш. Данкля Етюд № 11 
І.С. Бах Партита № 2 Сарабанда і Жига
А. В'єтан Концерт № 4 II ч. та ІVч.

16. Щербіна Анна Юріївна (скрипка) Кривий Ріг 
Викладач – Чернійчук Наталія Мефодіївна 
Концертмейстер – Клоченко Юлія Іванівна 
І.С. Бах Соната № 1 Сіціліана і Престо 
Н. Паганіні Капріс № 21 
Е. Лало Іспанська симфонія IV та V 


Просмотров: 2038 | Добавил: Alto | Рейтинг: 5.0/1 |
Скрипка Орган Церковное пение